YÜKLENİYOR

logo

HAKKIMIZDA

“Hayallerinizin temellerini atıyoruz!..”

Gimsa Yapı İnşaat olarak A+ Yapı üretim teknolojileri ile Residence, Konak, Villa, Flat ofis ve plaza üretimlerimizde kullanıcı talep ve beklentilerini, kamuoyu bölgesel anketlerini ve tüketicilerimizin özel mimari taleplerini göz önünde bulundurarak kişiye özel profesyonel çözümler üretmekteyiz. Amacımız; ithal ve yerli üst düzey yapı ürünleri ile dayanım ve kalite de ülkemizde ilklere her zaman öncülük eden projeler üretmek.Teknolojiyi en üst düzey de kullanarak ve yapı sektörü ile teknoloji dünyasını bir arada sentezleyerek özgün yapılar oluşturmaktayız. Gimsa Yapı İnşaat olarak arzumuz akıllı otomasyon ev sistemleri ile teknolojik gelişmeleri dünya ile aynı anda ülkemiz yapı endüstrisinde ilk uygulayıcısı olmaktır.

Kuruluş sermayeleri; iyi insan, mükemmel baba Rahmetli Osman Sürmen'in evlatları olmak olan abi ve kardeşin kurdukları Gimsa 1989 yılında ticari faaliyetlerine başlamıştır. İşinin hem patronu hem hamalı olan asla şikayetçi olmadığımız o günlerden bu gün 4 şirketle ticari hayatına devam eden ve 100'e yakın çalışanı ile kocaman bir aileyiz.
İşe sadakat ve çalışma ile geçen otuz yıla yakın zamandır tek bir şeyden asla ödün vermedik. "Önce müşteri memnuniyeti ve dürüstlük" bu sayede her zaman teveccüh gördük ve şımarmadan işimize nankörlük etmeden bu günlere geldik. Bu vesile ile tüm müşterilerimize ve özveriyle emek veren çalışanlarımıza minnet borçluyuz, Allah hepsinden razı olsun.
Para bir şekilde kazanılır. Önemli olan insan kazanmaktır. Felsefemiz ve tüm insanlığa eşit mesafedeki duruşumuzdan ödün vermeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bir gün tanışmanın nasip olması dileklerimizle bu sayfaya konuk olan herkese işlerinde kolaylık diliyoruz. Saygılarımızla, Herşey gönlünüzce olsun.
"Sevmediklerinize kötülük etmeyin, onları Allah'a havale edin, Sevdiklerinizi Allah'a emanet edin."

Hedefimiz; Nezafet ve zarifliğin simgesi, aile ve toplum yapımızın temel direği annelerimiz, eşlerimizin mutluluğunu sağlayarak, onların ihtiyaç, ilgi ve taleplerini en iyi şekilde anlayan, elit, seçkin yapı ürünlerini günlük yaşantımızın bir standardı haline getirmektir. İsteklerinizi biliyor ve size özel çözümler sunuyoruz.